>>İZMİR ARAÇ KİRALAMA | Balçova Araç Kiralama | gaziemir - konak- menemen Araç Kiralama <<
izmir araç kiralama şirketi olan; peke oto kiralama şirketi, YASAL Bir kuruluş olup düzenli olarak vergisini ödemekte ve Yasal yükümlülüklerini yerine getirmektedir. izmir ve çevresinde araç kiralamak istiyorsanız, tereddüt etmeden PEKE OTO KİRALAMA yı tercih edebilirsiniz. Bize iletişim bölümündeki adreslerden 7/24 ulaşabilirsiniz.
karşıyaka araç kiralama

Kiralık Araçlar | Transfer | Rezervasyon | Hakkımızda | iletişim

kemalpaşa araç kiralama

izmir de araç kiralama şirketi arıyorsanız, izmir Kiralık araç arayışınıza bizimle son verin...

izmir bornova araç kiralama

İZMİR OTO KİRALAMA ŞİRKETİ olarak sizlere hizmet veren izmir araç kiralama şirketi PEKE OTOMOTİV Sizler için en uygun kiralık araçlarla sizlere hizmet vermektedir. Lüks Araçlarımız ile otogar araç kiralama ve havalimanı araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İzmir Rent A Car şirketi olan peke oto kiralamayı 7/24 arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

  CSS3 Only 3D Image Slider

Siz inmeden biz ordayız! Havalimanındayız! (31 Mar) Otogar Araç Kiralama Hizmeti.. (1 Jun) İzmir Havalimanı Araç Kiralama (5 Aug) Online Araç Kiralama - Rezervasyon. (8 Oct) İzmir Ve Çevresine Lüks araçlar uygun Fiyatlara! (20 Dec)

KİRALIK ARAÇLARIMIZ

 
gaziemir oto kiralama
Fiat Egea
Dizel-Otomatik

1-3 gün 175 TL
4-15 gün 150 TL
+15 gün 125 TL

 

 

menemen oto kiralama
Fiat Egea
Dizel-Manuel

1-3 gün 150 TL
4-15 gün 120 TL
+15 gün 100 TL

 

 

 

konak oto kiralama
Fiat Linea
Dizel-Manuel-Sedan

1-3 gün 130 TL
4-15 gün 100 TL
+15 gün 90 TL

 

 

 

 

Peugeot 301 Active
Dizel-Manuel

1-3 gün 150 TL
4-15 gün 120 TL
+15 gün 100 TL

 

 

 

Ford Fiesta
Benzinli-Otomatik

1-3 gün 90 TL
4-15 gün 80 TL
+15 gün 70 TL

 

 

Renault Megane 2019
Dizel-Manuel-Sedan

1-3 gün 300 TL
4-15 gün 250 TL
+15 gün 200 TL

 

Ford Tourneo Courier
Dizel-Manuel

1-3 gün 130 TL
4-15 gün 110 TL
+15 gün 100 TL

 

Fiat Fiorino Combo Mix
Dizel-Manuel

1-3 gün 130 TL
4-15 gün 100 TL
+15 gün 90 TL

 

Renault Symbol
Dizel-Manuel-Sedan

1-3 gün 130 TL
4-15 gün 110 TL
+15 gün 100 TL

 

Volkswagen Polo 1.4
Benzinli/Tüplü-Manuel

1-3 gün 175 TL
4-15 gün 150 TL
+15 gün 130 TL

 

 

 

 

 

İzmir Hakkında

Anadolu topraklarının son batı noktasında kalan İzmir, tarihimiz boyunca çeşitli medeniyet insanlarının yerleşip yaşadığı, her medeniyetteki insanların kendi kültürünü ve izlerini şehrin canlılığı ile kavuştuğu şahane bir coğrafyadır.

Bilinmiş tarihi bugünümüzden yaklaşık 9000 yıl öncesine kadar uzanmış İzmir’de tarihi süresince yaşayan toplulukların izlerini şehrin dört bir yanında görmek mümkündür. İzmir’in tarihi şehir merkezi olarak tanınan Konak Meydanı ve etrafı İzmir’in tarihi yapılarının yoğunlaştığı bölgedir.

İzmir Tarihi Yerler

MÖ 300’lü yıllarında Tanınmış olan Büyük İskender in kurduğu Smyrna kentinin izlerinin var olduğu İzmir tarihi kent merkezi, diğer yıllarda kente yerleşen çeşitli medeniyet topluluklarının dini ve kişisel yapıları ile çok bilgi ve kültürlü bir görünüme ulaştı. O zamanlar İzmir, Kadifekale de bulunan akropol ve Kadifekale nin eteklerinden limana doğru uzanmış aşağı kentten oluşmaktaydı.

İzmir tarihi kent merkezinin ortasında Konak Meydanı bulunmaktadır. Kuzeyin doğusunda Cumhuriyet Meydanı ve Pasaport İskelesi, güneyinde Varyant, güneydoğusunda ise Kültürpark, Basmane Garı ve Kadifekaleye uzanan hattın ortasında kalan bölge Eski İzmir olarak anımaktadır.

İzmir Saat Kulesi

İzmir’in sembol yapılarından İzmir Saat Kulesi, Osmanlı Padişahı Sultan Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. Yılı onuruna 1901’de inşa edildi. Osmanlı tarzını yansıtan taş işçiliği, geometrik figürleri ve küçük kubbeleri ile Saat Kulesi, İzmir’in merkez ilçesi Konak’ın da logosunu süslüyor.

İzmir’de gezilecek yerler listesindeki Saat Kulesi’nin saati, Alman İmparatoru II. Wilhelm’in hediyesi. Kulenin dört tarafında dört çeşme bulunuyor. İzmirlilerin alışveriş yapmak için sıklıkla ziyaret ettiği Kemeraltı Çarşısı’na Saat Kulesi’nin de bulunduğu Konak Meydanı’ndan geçiliyor. Birçok İzmirli Saat Kulesi’ni arkadaşlarıyla buluşmak için ortak nokta olarak kabul ediyor.

İlk kez İzmir e gelecekler için Konak Meydanı nı Tavsiye ediyoruz;

Resmi adı Atatürk Meydanı olarak anılan Konak Meydanı, İzmir şehrimizin kalbinin attığı en merkezi yerdedir. Çevresi kamu binalarıyla çevrili olan konak meydanında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Hükümet Konağı, Yalı Camii ve Çok eski tarihe mazhar olan Saat Kulesi bulunmaktadır. İzmir Konak Meydanı adını İzmir ilimizin meşhur ayan sülalelerinden Katipoğulları Ailesinden almaktadır. 18.ci yy İzmir şehrimizde yaşayan aile eyalet yönetiminde etki yönünden en tanınmış isimleri arasındaydı. Katipoğulları Ailesinin konağının dışarı avlusunda ki boş alan bulunduğumuz yılda Konak Meydanı olarak şehrin buluştuğu merkezi bir yere dönüşmüş vaziyettedir. Şu an için izmir in en popüler ve hareketli yerlerinden birtanesidir. Aradığınız herşeyi çok kolayca bulabileceğiniz bir noktadadır. Cafeleriyle meşhur olan konak meydanımızda aradığınız herşeyi bulabilmeniz mümkündür.

 

 

 

İZMİR ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİMİZ

izmir araç kiralama

İZMİR ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

İZMİR OTOGAR ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

İZMİR HAVALİMANI ARAÇ TRANSFER HİZMETİ

Merdiven Altı araba kiralama işi yapanlardan uzak Durun! Onların tuzaklarına düşmeyin! Mutlaka YASAL olan, ARABA KİRALAMA ŞİRKETİNDEN HİZMET ALIN! PEKE OTO KİRALAMA Vergisini veren YASAL bir İZMİR Bornova ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETİDİR!

  araç kiralama şirketimize ulaşmak ve bizi aramak için Tıklayınız!  Mesai Saatleri Dışındaysak, Bize Cep telefonumuzdanda kesintisiz olarak ulaşabilir, izmir için oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.  Tıkla GSM ve den ara!

Peke Otomotiv, izmir oto kiralama şirketimizde her bütçeye uygun kiralık araçlarımızda bulunmakta olup, Size uygun izmir kiralık aracı, izmir araç kiralama sitesi pekeotokiralama.com sitemiz üzerinden görebilirsiniz. istediğiniz kiralık aracı rezerve edebilirsiniz. dikili araç kiralama  izmir Rent a car   firması olan, peke otomotiv araç kiralama şirketimizi güvenle tercih edebilirsiniz. İzmir Rent a Car firması olarak sizlere lüks kiralık araçlarımızla en kaliteli hizmeti izmir şehrimiz içinde ve ilçeleri dahil olmak üzere kaliteden ödün vermeden vermekteyiz. balçova araç kiralama
Özel Günleriniz için PEKE OTOMOTİV den araç kiralama hizmeti alabilirsiniz! izmir e, özel Misafiriniz mi geldi? Araç kiralama ya ihtiyacınız mı var? izmir Rent A Car şirketi olan, izmir araç kiralama şirketimiz sizleri Kaliteyle tanışmaya davet ediyor! izmir bornova araç kiralama şirketi olan PEKE Herzaman sizin bir telefon uzağınızda! bayraklı araç kiralama izmir otogar transfer hizmeti ile sizlerleyiz! Yükünüzmü var? ihtiyacınız olan kiralık araçlar izmir Rent a car şirketi olan PEKE de! izmir otogar transfer hizmeti, bornova otogar transfer hizmeti, karşıyaka otogar transfer hizmeti, kemalpaşa otogar transfer hizmeti ve diğer tüm ilçelerine araç kiralama hizmeti vermektedir. aliağa araç kiralama
istenilen lokasyona transfer hizmetimiz ile tüm izmir ve çevresine oto kiralama hizmeti vermekteyiz! ister hava limanı transfer hizmeti, isterseniz izmir otogarı transfer hizmeti alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek! altındağ araç kiralama izmir hava limanı araç transfer hizmetimiz bulunmaktadır! Uygun fiyat ve yüksek kaliteli hizmetimizden yararlanarak, izmir havalimanı araç transfer hizmetimizle tanışın! izmir havalimanı araç kiralama hizmeti için mutlaka bizi deneyin! Farkımızı ve kalitemizi görün! balçova araç kiralama
  izmir konak araç kiralama  
 
izmir araç kiralama fiyatları her araca göre farklılıklar göstermektedir. izmir içi kiralık araç olan mercedess ile aynı şehirde olan kiralık araç Fiat Linea nın fiyatı, satışlarındaki fark gibi, kiralanışlarındada aynı olmamakta ve farklılık göstermektedir.
İzmir konumlu en uygun fiyatları olan izmir araç kiralama şirketi hangi şirkettir?
Bu soruya şöyle cevap vermeliyiz. izmir araç kiralama şirketleri arasında en uygun araç kiralama şirketi nin fiyattan ziyade, uygun fiyata KALİTELİ araç kiralama  konusudur. izmir araç kiralama  şirketinden Kiraladığınız, kiralık aracın markası modeli yüksek, fiyatıda cazip olabilir, burda araç kiralama konusunda dikkat edilmesi gereken yollarda aracın dökülmemesidir. o yüzden yüksek modelli lüks araçları uygun fiyata buluyorsanız araç kiralama şirketi nin yasallığını araştırmalısınız.
Evet. izmir havalimanı araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. izmir havalimanı transfer hizmeti vermekteyiz.Sizlerde izmir havalimanı araç kiralama hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız iletişim kısmındaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, izmir havalimanı araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Sizleri izmir havalimanı araç kiralama konusunda mağdur etmiyor ve elimizden geleni sizler için yapıyoruz. izmir havalimanı araç kiralama hizmetimiz 7/24 kesintisiz olarak verilmektedir. havalimanı transfer hizmetimiz den faydalanarak, acil ihtiyaçlarınıza kolay çözüm bulabilirsiniz.
Evet. İzmir Rent a Car şirketimizde her bütçeye uygun kiralık araçlarımız mevcuttur. izmir rent a car şirketi olan peke otokiralama, izmir en ucuz kiralık araç konusunda her zaman sizlerin yanındadır. izmir bornova araç kiralama firması olarak kurulan RENT A CAR şirketimiz, izmir rent a car olarak, tüm izmir ve çevresine hizmet vermektedir. bornova rent a car şirketi olan peke otomotiv i güvenle tercih edebilirsiniz.
İzmir için büyük bir araç kiralamanın fiyatı ve İzmir içinde Küçük bir araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?
Bu Kiralayacağınız aracın HACMİNE GÖRE DEĞİL, Kiralacağınız Aracın marka ve modeline göre değişmektedir.
Her zaman söylediğimiz gibi, oto kiralama konusunda kiralanacak aracın marka modeli gibi unsurlar fiyatta değişiklik gösterebilir ve haftalık Araç kiralamanın ücreti, günlük kiralamalara göre daha caziptir. izmir oto kiralama bornova da kurulan oto kiralama şirketimiz PEKE oto kiralama, Siz değerli ziyaretçilerine elinden geldiği kadar yardımcı olmaktadır. oto kiralama konusunda bizi güvenle tercih edebilirsiniz.
Kiralık aracın marka modeli gibi unsurlar fiyatta değişiklik gösterebilir ve haftalık Araç kiralamanın ücretinden biraz daha pahalıya gelebilir. Kiralanan aracın, kiralık gün sayısı uzadıkça fiyat değişkenlik gösterecek ve izmir kiralık araç kiralama ücreti daha cazip hale gelecektir..
Kiralık aracın marka modeline göre fiyat teklifi alabilirsiniz.
izmir de araç kiralama olarak, hizmet verdiğiniz lokasyonlarınız neresidir?
izmir araç kiralama şirketi olarak, sizin seçeceğiniz lokasyona araç transfer hizmetini gerçekleştirmekteyiz.
izmir araç kiralama şirketi olarak izmirin ilçelerine hizmet veriyormusunuz?
Evet. izmir oto kiralama hizmeti dışında başlıca, bornova araç kiralama, kaşıyaka araç kiralama, dikili araç kiralama, kemalpaşa araç kiralama, izmir altındağ araç kiralama, izmir aliağa araç kirala, izmir balçova araç kiralama, izmir bayındır araç kiralama, izmir bayraklı araç kiralama, izmir karabağlar araç kiralama, izmir karaburun araç kiralama, izmir kınık araç kiralama, izmir kiraz araç kiralama, izmir konak araç kiralama, izmir menderes araç kiralama, izmir menemen araç kiralama, izmir narlıdere araç kiralama, izmir ödemiş araç kiralama, izmir seferihisar araç kiralama, izmir selçuk araç kiralama, izmir tire araç kiralama, izmir torbalı araç kiralama ve izmir urla araç kiralama hizmetini, kesintisiz olarak izmir ilimizin tüm ilçelerine ve semtlerine ayrım yapmaksızın bu hizmeti vermekteyiz.
Evet. izmir otogar araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Sadece izmir ilimiz için değil, ilçelerimiz olan, bornova otogar, karşıyaka otogar, kemalpaşa otogar, dikili otogar, altındağ otogar, aliağa otogar, balçova otogar, bayındır otogar, bayraklı otogar, karabağlar otogar, karaburun otogar, kınık otogar, kiraz otogar, konak otogar, menderes otogar, menemen otogar, narlıdere otogar, ödemiş otogar, seferhisar otogar, selçuk otogar, tire otogar, torbalı otogar, urla otogarı gibi ilçelerin otogar araç kiralama diğer adıyla otogar araç transfer hizmeti faaliyetlerinide gerçekleştirmekteyiz.
Peke otomotiv, Devlete vergisini ödeyen, teftiş edilip denetlenen, kalite standartlarını yerine getiren bir araba kiralama şirketidir! Güvenle hizmet alabilirisiniz.
Yeriniz Nerede?
Sitemizin, iletişim kısmından Rent a car şirketimizin tam adresimizi görebileceğiniz gibi, Adres Bilgilerimiz:
13 sok no:9 Erzene mah Bornova-İzmir
Rezervasyon Yapabilirmiyim?
Tabiki, Sitemizde bulunan Rezervasyon sayfamıza göz atabilir ve araç rezervasyonu yapabilirsiniz.

www.pekeotokiralama.com